1.5-5X20 Mil-dot Reticle Pohľad Puška rozsah Taktické Riflescopes Lov Rozsah Sniper Výstroj Pre Rilfe Vzduchu Zbraň

1.5-5X20 Mil-dot Reticle Pohľad Puška rozsah Taktické Riflescopes Lov Rozsah Sniper Výstroj Pre Rilfe Vzduchu Zbraň

€49.83
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: airgun pcp, puška zbraň, ak nástroj, vzduch rifl, veľké puška rozsah, mock tlmič, jelene lovia, rozsah pôsobnosti, riflescope hakko, rifl rozsah.

FUNKCIE

Rozsah je 1,5-5x20 pohľad, krátke a ľahké, dĺžka je 24 cm, váha 310G, cena je nízka, najvyššia rýchlosť, rýchlosť pohľad v Číne, ostrá zbraň použitá v noci, horné očné rýchlosť je veľmi rýchly, obrázkový priepustnosť svetla a ostrosť sú výborná. Low-end je vhodný pre rýchlo zamykanie cieľ alebo sledovanie pohybujúci sa cieľ, a môže byť tiež použitý pod stromček pre ultra-blízko prostredia strom. Diferencované hodváb je jasne zobraziť v noci, a zameriavacie kríže sú jednoduchšie vidieť v noci ako rýchlosť sklenené dosky.

DOPRAVA

Prosím, uistite sa, že vaša platba adresa je správna. Budeme loď vašej zásielky, akonáhle je to možné, ale niekedy package možno oneskorené podľa vlastnej vôle a iných faktorov, prosím pochopiť. Všetky produkty budú starostlivo skontrolovať pred odoslaním.

Spätná VÄZBA

1、Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. 2、Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, prosím, kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

  • Číslo Modelu: LP 1.5-5X20 rozsah
  • Druh: PUŠKA
  • Zväčšenie: 1.5-5X24
  • SÚSTAVY S OHNISKOVOU ROVINOU: Druhý
  • Funkcia: Objektív
  • Priemer Trubky: 25,4 očakávané MM

5

.

5

Got it Mounted and boresighted. Haven't shot it yet. I'll update when this happens. Looks very bright. Appears to be the real mc coy. No visible blems that I can see. It zeroed fine on the bench. The price is 1/5th of what it should be, if it's the real McCoy.

1

упакован товар хорошо. но на товаре есть сколы, с завода видно как закручивали гайки , с цапапинами. или плохая сборка или после ремонта. изображение всегда мутное. резкость на предмет не наводится.

5

seems to be good quality, will see if it holds zero