1 kus na 99,9% čistej medi fólia červená meď pokožky 0.05x200x1000mm

1 kus na 99,9% čistej medi fólia červená meď pokožky 0.05x200x1000mm

€6.12
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: xp l6 12000 led, krúžok dievča shell, xo svadobné mydlo, xoss hr monitor, xp e svetlo na bicykel, topánky značky lady, xmrm006 ovládanie, xone xr nabíjačky, xp600 doske.

Špecifikácia Výrobku:

Úplne nové

Materiál: Čistej Medi

veľkosť:0.05x200x1000mm

Funkcia Produktu:

Pevný, silný, vysoko leštený.

Hladký povrch, nízky obsah kyslíka.

Majú dobrú tepelnú vodivosť, elektrickú vodivosť, odolnosť voči korózii.

Trvalé použitie.

Vhodná pre zváranie a spájkovanie.

Package zahrnuté:

1pcs x Medené Fólie List

Poznámka:

Prosím, dovoľte 1-3 mm chyby spôsobené ručné meranie.

Položka farba zobrazené v aplikácii fotografie môžu byť ukazuje mierne odlišné na monitore počítača, pretože monitory nie sú kalibrované rovnaké.

Záruka spokojnosti Našou prioritou je provede vám jednoduché,príjemné,a úzkosti-free nakupovanie snažíme dať jasný,úprimný,a úplný opis našich výrobkov a ich podmienky sme vždy pripravení pomôcť, ak máte nejaké otázky alebo sa vyskytne problém ,ale ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s produktom, alebo službu neváhajte a kontaktujte nás je To veľmi impottant nám, že máte pozitívny a 5 star transakcie s nami. prosím, kontaktujte nás okamžite, pred odchodom nás negatívnu spätnú väzbu.sme weill v našich silách, aby vyriešili ste problém. Ak nie som online,nechajte nám vašu správu,odpovieme vám hneď sme prihlásiť.sme odpoveď každú správu, s výnimkou sme neboli získať vašu správu. Vrátenie akceptujeme vrátenie peňazí ak výrobok nie ako decribed Ak je tovar poškodený.Uveďte, prosím, fotografie.Môžeme vám vrátenie peňazí.Alebo odosielať vám nové položky výrobku, Ak je stratené. Alebo nesprávny počet. Ak máme urobiť chybu. Akceptujeme čiastočné vrátenie peňazí, kompenzácia

Služieb Po obdržaní platby. My vám tovar poslať do 12 hodín

  • Číslo Modelu: 0.05x200x1000mm
  • Veľkosť: 0.05x 200 x 1000mm
  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • Materiál: Medené zliatiny, Typ
  • Pôvod: CN(Pôvodu)