E. T Dragon Lov Bipods Nohy Atlas Bipod Štandardné Gumené Nohy, 2 ks Kovové Nohy Náhradné Príslušenstvo PP33-0203

E. T Dragon Lov Bipods Nohy Atlas Bipod Štandardné Gumené Nohy, 2 ks Kovové Nohy Náhradné Príslušenstvo PP33-0203

€4.16 €3.74
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: atlas bipod, bipod bipods, bipod, bip, bipod picatinny, bipod uhlíka, bipod taktika, Bipod mount, bipod kovové karabíny, bipod zbraň.

E. T Dragon Lov Bipods Nohy Atlas Bipod Štandardné Gumené Nohy, 2 ks Kovové Nohy Náhradné Príslušenstvo PP33-0203

Atlas Bipod Štandardné Gumené Nohy (2) BT32 Popis štandardnej gumové nožičky pre Atlas Bipod za pár. K dispozícii v čiernej len. Materiál: kov + plast

(Upozornenie:Všetky naše položky neposkytujú batérií,že je to len pre referenčné, vďaka!)

Viac taktických položiek

Doprava: Vzhľadom na prepravné Predpisy: VŠETKY Lítiové Batérie Budú Odstránené Pred dodávkou. Tovar vám bude expedovaný do 48 hodín po prijatí overené platby a ukázal "Dokončené" stav. Bežne sa loď do veľkej BRITÁNIE,USA,Austrálie, E-paketové služby. Ostatné krajiny sa budú dodávať do Číny Post Air Mail alebo Štandardné Int ' l Dopravy(DHL&EMS). E-paketové servis(7~15working dní);Štandardné Int ' l Prepravné služby. (7 až 15 pracovných dní) (príjem čas, môže byť odlišná v dôsledku zákazník odbavenie čas v rôznych krajinách). Nie sme zodpovední za akékoľvek vlastné dane, ak uplatniteľné v niektorých krajiny.(Posielame medzinárodné balíkové zdanenia zriedka sa stalo v niektorých krajinách) Tento dodanie usporiadanie je s výnimkou náš Sviatok. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Sme bude zodpovedný za akékoľvek škody alebo straty, ktoré vzniknú v prepravnom procese. Výnosy: Výnosy sú povolené, Ak nie ste spokojní so svojím nákupom a musí začať tým, že kupujúci do 30 dní od dátumu dodania. V snahe byť nárok na vrátenie peňazí, vaše vrátený tovar musí byť v pôvodnom neotvorenom bezchybnom stave, ako dodáva, všetky obaly, manuálov, a papierovanie neporušené a nezmenené. Položky odstránené z ich "blistri-pack" displej balenia sú nerefundovateľné. Kupujúci je povinný zaplatiť za spiatočnou adresou. Kontaktujte nás: Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte usdirectly na www.everel.sk, alebo mi e-mail: [email protected] com Náš pracovný čas: Pondelok. Fri. 8:30 AM-6:00 PM EST) Všetky správy sa budú odpovedať v jeden deň, s výnimkou štátnych Sviatkov. Spätná väzba: Prosím, zanechajte nám na päť hviezd pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našich produktov a služieb. Naším cieľom je, aby každý zákazník, 100% spokojní s ich poradie. Po prijatí vašej objednávky sa chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu . Prosím, nie jednoducho nechať neutrálny/negatívny spätnú väzbu, ak ste mali problém s položkou. Ak nie ste spokojný, dajte nám prosím vedieť pred odchodom spätnej väzby. Pošlite nám e-mail a dajte nám vedieť, ako môžeme získať vašu spokojnosť.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: CANIS LATRANS
  • Číslo Modelu: PP33-0203