Unsex Vonkajšie Turistika Lyžovanie USB Nabíjanie Rukavice Kúrenie Cashmere Materiál Vhodný na Hry Písanie Módne Skladacia Rukavice

Unsex Vonkajšie Turistika Lyžovanie USB Nabíjanie Rukavice Kúrenie Cashmere Materiál Vhodný na Hry Písanie Módne Skladacia Rukavice

€12.41 €6.83
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: vyhrievané rukavice turistika, exo vyhrievané rukavice, taktické rukavice softshell, červená lezecké rukavice, pro lyžovanie, usb vyhrievané rukavice pad, potholder nastaviť, vyhrievaný, univerzálny rukavice, usb vyhrievané rukavice batérie, neoviva.

Popis Výrobku:

*1. Najnovší trend vykurovania rukavice používa USB 5V napájanie. Bezpečné dodávky energie je veľmi vhodný pre používateľov na používanie, a to je ľahké získať. Stačí ho pripojiť do počítača USB port, power pack, nabíjačka alebo iné 5V napájanie. Móda a mladistvý dizajn priniesť viac ako len teplo a štýl.

*2. Vykurovacia teplota je okolo 40 (5) stupňov Celzia. To je najviac pohodlné teplotný rozsah pre ľudské telo. Nebudete cítiť v suchu, pretože teplota je príliš vysoká.

3. Je pol prsta rukavice navrhnuté pre písanie alebo hru, ale prst rukáv je zložené za chrbtom. Ak nie je písanie, uvoľnite tlačidlo na otvorenie prst rukáv a udržať prsta zabalené v teplo. [Wide area application (WIDE je vhodný pre zimné alebo studená jeseň)

4. Mnohých príležitostiach, vhodný na hry, písanie, ovládanie myšou, a viac, ako pracovať, hrať sa, lyžovanie, jazda na koni, turistika, vonkajší dobrodružstvo, atď.

5. Tam sú vykurovacie podložky na oboch stranách, zatiaľ čo kúrenie dlaň a chrbát ruky na urýchlenie ohrevu, tak, že ruky sú v teple a aj. Vykurovacia podložka je vyrobená z ďalekého infračerveného uhlíkové vlákna pre dlhú životnosť a vysokú efektivitu.

Špecifikácia Výrobku:

Názov: kúrenie Elektrické, kúrenie rukavice

Materiál: cashmere

Hmotnosť: 120 g

Zoznam Produktov:

Elektrické kúrenie rukavice *1 pár

Poznámka:

1. Všetky obrázky sú profesionálne farebne odlíšené, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť.

2. Údaje sa meria ručne, môžu byť niektoré odchýlky, ale to nemá vplyv na použitie.