Vtipné Mačku Tunel Pet Trubice Skladacie Hrať Interaktívne Hračka Krytý Vonkajší Kitty Šteňa na Puzzle Výkone Skrýva Školenia Jaskyňa

Vtipné Mačku Tunel Pet Trubice Skladacie Hrať Interaktívne Hračka Krytý Vonkajší Kitty Šteňa na Puzzle Výkone Skrýva Školenia Jaskyňa

€9.13 €7.58
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: žena, fretky, pletené pet hračky, cat hračka pre, cat hračka, väzby domáce zvieratá, mačka obrazová skladačka, sučka šteňa hračky, ucho gaug, tunel chat 73, cat hračka tunel.

Vyrobené z ultra-strong, odolná voči roztrhnutiu, polyester omotal okolo vysokú pevnosť pamäť oceľový skelet s ochranným končí (pre bezpečnosť), to nie je len udržať ho neporušené z poškriabaniu, ale má silný, zatiaľ čo vaši domáci miláčikovia sú v hre.

Mačky môžu vidieť dúhu vzhľad a priestranné tunel, vstavané crinkle praskanie papier, a mäkký loptu hračka,aj dva nahliadnuť diery, tento populárny trubice dáva kitty viac spôsobov, ako sa baviť. Poskytuje hodín cvičení a self-zábavný.

S poskytujeme elastický remienok, naše tunely záhyby malé v sekundách pre ľahké cestovanie a skladovanie, Takže to kitty tunela môže hrať slobodne v interiéri a exteriéri.

Tunel dáva domáce zvieratá ďalšie možné spôsoby, ako hrať, než iné tlmené farby tunel,viac interaktívne zábavné ako mačka stany, kocky, poškriabaniu príspevky, perie, a myš hračky.Malé psy ,králikov a Fretiek tiež záujem.

Skvelý darček pre všetkých milovníkov mačiek a vášho domáceho maznáčika.

Farba: farebný

Materiál: Polyester

Veľkosť: 115*25cm

Obsah Balenia:

1 * Mačka Tunel Pet Trubice

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby sa /- 1-3 cm.

  • Materiál: Handričku
  • Druh: mačky
  • Hračky Typ: mačka tunel

5

Cool quality, the tunnel keeps the shape, is assembled and fixed to the ties. Kotik approved, draconite in full, for the day of the game the pompon did not tear off

5

Nice thing. Fast shipping. The cat is delighted. Thank you.