Tuya Smart Zigbee Opony Switch Modul pre rolety Nevidiacich Motorových APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie Podporu Domovská stránka Google Smart Home

Tuya Smart Zigbee Opony Switch Modul pre rolety Nevidiacich Motorových APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie Podporu Domovská stránka Google Smart Home

€5.93 €4.03
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: aqara prepínač, smart zigbee, mini sonoff, eú zigbee plug, prepínač zigbee, mi relé, zigbee zásuvky ce, slepý motora, tasma zigbee led, tuya zigbee.

Popis:

1.Použitie s Oveľa Viac Pohodlia:naozaj dobrý substitučnej pre jednu nové inteligentné rolety, prepnite na prácu s tradičné rolety, prepínač realizovať inteligencie.Tiež to môže byť spojené s vašou rolety uzávierky motora elegantne ovládať svoje rolety.

2.Wireless Remote Control:umožňuje Zapnúť na diaľku ovládať pripojené spotrebiče na svojho inteligentného telefónu, nech ste kdekoľvek. To musí byť použité s bránou z ZigBee 3.0. (Kompatibilný s operačným systémom Android&iOS.)

3.Hands-free Hlasové Ovládanie:Kompatibilný s Amazon Alexa /Google Home/Siri pre jednoduché ovládanie hlasom,poskytuje svojho inteligentného života na ovládanie záclony s oveľa väčšie pohodlie.

4.Časovač Nastavenie:Vziať plnú kontrolu nad vašou rolety, inteligentne časovač funkcia na vašom App,ktorá umožňuje otvoriť / zatvoriť ich v určitom čase automaticky. Automatizáciu vášho domova záclony cez 3 načasovanie typy:plány načasovanie,časovač časovanie a slučky načasovanie.

5.Rodina Zdieľanie:Jedno zariadenie môže byť spoločné pre rôznych členov rodiny to znamená, že jeden IDENTIFIKÁTOR je možné ovládať viacerými záclony,alebo viacerých používateľov môže ovládať jeden záves.Ovládanie vašej inteligentnej domácnosti ostatní členovia rodiny alebo priatelia spolu.

Špecifikácie:

Typ výrobku: Zigbee Opony Modul

Napätie: 220-240V AC 50/60Hz

Prúd: 3A

Napájanie Záťaže:500W (Max.)

Prevádzková teplota: -10℃-+40℃

Prípade temp: Tc +80℃(Max.)

Prevádzka rozpätie:≤200 m

Matný(W*D*H): 52*47*18 mm(bez klip)

Hodnotenia IP: IP20

Package Zahrnuté:

Zigbee Opony Modul*1(s montážny klip) Návod na použitie*1 Poznámka:Motor nie je v cene,je potrebné zakúpiť samostatne.

Poznámky:

1.Skontrolujte prosím váš motor s 4 vodiče pred uskutočnenie objednávky(Poznámka:Motor nie je v cene,je potrebné zakúpiť samostatne.)

2.Tento rolety, switch modul môže pracovať s DC motorom.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: choifoo