Strieborné šperky cleaner "Alladin" (50 ml) 2753

Strieborné šperky cleaner "Alladin" (50 ml) 2753

€1.76 €1.58
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: jasmin princezná, vlastné jasmin, aladdin jasmin, aladdin lampa, aladdin, aladin, aladdin hračka, aladdin oblečenie, aladdin lampa hračka, aladin na čítanie.

Prostriedky na čistenie strieborné šperky ALLADIN

Číslo položky: 2757

Typ: Riešenie

Objem: 50 ml

Výroba: Rusko

Bez sito a tvár.

Profesionálny nástroj pre starostlivosť o šperky doma.

Umožňuje rýchlo a ľahko odstrániť akékoľvek znečistenie, peniaze, oxidácie ako s kovmi, tak s kameňmi a vrátením výrobkov počiatočné lesk a krásny vzhľad.

Inštrukcie:

Ponorte výrobok v zložení na čistenie pre 20-30 sekúnd. Ak chcete odstrániť pretrvávajúce nečistoty alebo na čistenie ťažko prístupných miestach, použite štetec. Opláchnite v teplej vode a utrite produkt s mäkkou handričkou. Pre najlepšie výsledky, poľský výrobok lesk s Alladin obrúsok.

Žiadne doba skladovateľnosti.

Ako riešenie je kontaminované a so silným znečisťujúcich látok z produktov, čas potrebný pri riešení môže zvýšiť.

Šperky šperky (striebro, pozlátené šperky) čistí rýchlejšie, znamená pre šperky, ale nie je určená, môže dôjsť k poškodeniu môže byť blackening kovu. Ak chcete používať pre šperky, šperky starostlivo vykonajte Test-všimnite si, že bižutérie rôznych výrobcov je rôzne kvality a každý potrebné skontrolovať.

  • Doprava Zadarmo: Módne Šperky
  • Pôvod: RU(Pôvodu)
  • Položky Formulára: Kvapalina
  • Názov Značky: Магазин Хорошие Вещи

5

Very good product and thanks for the gift separately.

1

The goods are not delivered, the seller did not contact to clarify where to send it and sent where he wanted. In open dispute threatens the court for 300 rubles, at the same time, the dispute applies the discussion internal to another buyer)))) I do not recommend the seller!