Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Pre SuntekCam HT001 Lov Fotoaparát Chodník Kamery Príslušenstvo Diaľkové Ovládanie

Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Pre SuntekCam HT001 Lov Fotoaparát Chodník Kamery Príslušenstvo Diaľkové Ovládanie

€11.64 €9.31
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: fotoaparát hunt, pre lov, lov, tank tiger, výfukové vzdialené controle, camper fotoaparát, wifi, sullen, chodník fotoaparát 5g, batéria lov kamery, foto pasce.

Poznámka: toto je len bezdrôtové ovládanie ,ktoré nie sú zahrnuté fotoaparát,ak chcete, aby fotoaparát,pls, neváhajte a kontaktujte sa s nami,ďakujem vám veľmi pekne

Doprava na Všetky objednávky zašle registrovaný air mail, môžete sledovať na oficiálnej stránke. Všetky objednávky budú expedované do 24 hodín po potvrdil ste platbu. Ako medzinárodná doprava je ovplyvnené mnohými faktormi: colná, lety, počasie, vojny, obchod, politika, atd, niektoré zásielky sa dostať oneskorené niekedy, ak ste nedostali vašu zásielku po očakával, pracovné dni, kontaktujte nás, budeme sledovať zásielky a získať späť čo najskôr. O colné: Povedz mi ! Ak chcete zmeniť názov výrobku v proforma faktúra Bude vyhlásený len 10USD, tak, že to bude ukladať dane colný náklady. Platba v súčasnosti prijímame www.everel.sk platby. Môžeme loď zásielky na vaše www.everel.sk adresu, prosím, uviesť, inú adresu, ak chcete. Spätná väzba Vaša spokojnosť je náš hlavný cieľ a vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Chceme našim zákazníkom byť 100% spokojní s ich poradie. po prijatí vašej objednávky, prosím, chvíľku nechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 star rating pre nás je obľúbená, je nevyhnutné a veľmi cenné na ďalší úspech nášho podnikania. Ak nie ste spokojní, pošlite nám e-mail pred odchodom neutrálne spätnú väzbu a negatívnej spätnej väzby, a prosím, dajte nám 1 pracovných dní na vyriešenie vašej reklamácie.vaša plná spokojnosť je našou povinnosťou. Vrátiť Všetky položky budú starostlivo skontrolovať a zabalené v dobrom stave. Ponúkame 14 dní mŕtvy na príchod replaycement záruka od dátumu prijatia. O nás záruky všetci naši zákazníci by boli spokojný s našim výrobkom. Ak nie ste spokojní, budeme sa snažiť v našich silách, aby ste sa teší na váš nákup. Kontaktujte nás, Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás na www.everel.sk. E-maily sa zvyčajne odpovedal do 12 hodín. Snažíme sa, aby naša spätná väzba pozitívne. Sme vždy poskytovať včasné reakcie na e-maily a usilovať pre lepší zážitok.

  • Číslo Modelu: Diaľkové Ovládanie
  • Názov Značky: suntekcam
  • Tlačidlo: 8 kľúčov
  • Displej: Áno
  • farba: Biela

5

OK !

1

No remote instruction

1

I not get instructions.... I can't use it....