1pcs MOCHU Ložiská 6001-2RS1 6001 TN9 HQ1 P53 12X28X8 6001 MOCHU Hybrid Keramické Guľkové Ložiská jednoradové Si3N4 Loptu kvality ABEC-5

1pcs MOCHU Ložiská 6001-2RS1 6001 TN9 HQ1 P53 12X28X8 6001 MOCHU Hybrid Keramické Guľkové Ložiská jednoradové Si3N4 Loptu kvality ABEC-5

€6.66
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: 6001zz ložisko, bicykel 6902 keramické ložiská, 6001 2rs keramické, skf hybrid keramické ložiská, e580 klávesnice, 686zz, keramické guľkové ložisko 7005, bb30 ložisko, axiálne ložisko, ložisko dac3055w.

MOCHU

Hybrid Keramické Guľkové Ložiská

6001 Veľkosť

d = 12 mm

D = 28 mm

B = 8 mm

6001-2RS1 TN9 HQ1 P53 ( Gumové tesnenie na oboch stranách )

6001 TN9 HQ1 P53 ( Otvoriť )

MOCHU Hybrid keramické guľkové ložiská s silicon nitride (keramické) gule. Okrem toho, že sú vynikajúce elektrické izolátory, hybridné ložiská majú vyššiu rýchlosť schopnosti a zabezpečí dlhšiu životnosť ako všetky-oceľové ložiská vo väčšine aplikácií.

Hybrid keramické guľkové ložiská . . . prakticky eliminuje riziko úrazu elektrickým erózii Zabraňujú elektrické, ktorá sa rozkladá Pri elektrický prúd prechádza cez ložiská, valcha vzor sa zobrazí na obežné dráhy, spolu s zatemnenej sivá vzhľad. Typické výsledky zahŕňajú nosná plocha škody, predčasnému starnutiu mazivo. Prírodné izolačné vlastnosti keramického materiálu eliminuje tento typ poškodenia. Zníženie nákladov na údržbu Predlžuje životnosť ložisko bez zvýšenia výživného kusy vybavenie prevádzkových nákladov. Počiatočné náklady hybrid ložisko môže byť vyššia ako štandardná oceľ ložisko, rozdiel je ale v tom sa rýchlo zotavila v údržby úspory. Zvyšujú životnosť, Pretože vlastnosti keramiky, hybrid ložisko životnosť môže byť až 10-krát štandardná oceľ ložisko, znižuje potrebu údržby na vašom počítači, ako aj nákladné prerušenia výroby. Rozšíriť mazivo život MOCHU hybridné ložiská spustiť chladnejšie a môže pracovať s tenšie mazivo filmy ako bežné ložiská. Výsledok? Menej starnutia mastnoty, dlhšie relubrication intervaloch, a predlžuje životnosť verzus štandardné ložiská v rovnakých prevádzkových podmienkach. Zníženie opotrebovania z vibrácií Zariadenie vystavené statické vibrácií riziká false brinelling, (erózii na plochách v rámci loptu a raceway kontakty), ktoré môžu viesť k spalling a predčasné zlyhanie. Ľahšiu váhu, keramické gule a odlišné materiály znížiť riziko falošných brinelling značne poškodiť. Nižšie prevádzkové teploty Vzhľadom k tomu, keramické guličky sú len 40%, ako je hustý ako oceľové guľôčky, odstredivé zaťaženie, ktoré produkujú menej a vnútorné ložisko trenia je nižšia. Nižšia hustota trenie a umožňuje chladnejšie beží za rovnakých prevádzkových podmienok, alebo aj vyšších otáčok. Zníženie opotrebovania z kontaminácie Pevných častíc, nečistôt, môžete vytvoriť preliačiny v ložiska valcovanie plochy a zvýšené okraje okolo tých, preliačiny. Tento stav spôsobuje hluk a predčasné opotrebenie ako oceľové guľôčky prejdite cez tie povrchy. Ťažšie keramické guličky vyhladzuje drsnosť povrchu bez odstránenie materiálu, čím sa znižuje hlučnosť a opotrebovanie a zároveň sa predlžuje ložisko životnosť. K dispozícii v extra-veľké vrt veľkostí pre veterné elektrárne aplikácie Elektrický prúd priechodu je hlavnou príčinou poškodenie ložísk v veternej energie generátor aplikácie, čo často vedie k predčasnej ložisko zlyhanie, generátor členenie a neplánované turbíny nadol čas. Teraz, MOCHU je hybrid keramické guľkové ložiská sú k dispozícii vo veľkostiach špeciálne skonštruovaná tak, aby tieto turbíny, znižujú prevádzkové náklady, riziko nákladné opravy a stratil výroby nových a nainštalovaný generátory.

  • Materiál: Ložiskovej Ocele
  • Číslo Modelu: 6001-2RS1 TN9 HQ1 P53
  • Názov Značky: MOCHU