ÚDAJE ŽABA Herný ovládač Pre Nintendo Prepnúť Regulátor Bezdrôtový Gamepad Pre PC Prepnúť Regulátor Bluetooth Ovládač

ÚDAJE ŽABA Herný ovládač Pre Nintendo Prepnúť Regulátor Bezdrôtový Gamepad Pre PC Prepnúť Regulátor Bluetooth Ovládač

€20.37 €16.10
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
 • Štítky: ovládanie hry, nintendo prepínač controlers, de ovládač, radosť con nintendo prepínač, väzby nintendo, dátum žaba, bluetooth audio spínača, ovládanie pc, hra nintendo prepínač, ovládanie prehrávania.

Bluetooth Bezdrôtový Ovládač Pre Nintend Prepínač

ÚDAJE ŽABA vyvinutých, najnovšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth radič, vhodné pre Nintendo prepínač / PC / TV BOX / PS3. Ak chcete začať hrať, "Melee" alebo akékoľvek Smash hry, potom je to dobrá voľba!

Zviera Ing Prenosné Cestovné Puzdro Pre Nintend Prepínač/Lite Konzoly

Zbrusu nový zvierat ing dizajn robí svoje herné konzoly oko-lov. Vyrobené z vysoko kvalitnej EVA materiálu .Pocit sviežosti prichádza, vzor je jasné a farebné je pevná. To je tiež dobrý darček pre priateľov a rodinu! !

Predám 1 Získať 4 Darček

Ak si kúpite náš Herný ovládač Pre Nintendo Prepnúť Regulátor, môžete si našu darčekový balíček!

2-V-1 Bezdrôtový Gamepad

Tento bezdrôtový ovládač je kompatibilný s Nintendo konzoly Prepínača. To je ďalší vysoko kvalitné príslušenstvo, ktoré vám dáva možnosť zvoliť si to, čo funguje pre vás. ÚDAJE ŽABA Herný ovládač Pre Nintend Prepnúť Regulátor Bezdrôtový Gamepad Pre PC Prepnúť Regulátor Bluetooth Ovládač

Dvakrát Motor Vibrácií

Tento gamepad pre prepínač používa dvojaký motorové vibračné funkcie, takže sa môžete naozaj cítiť vzrušenie z hry! Vám gamepad a pamätajte, spomienky sme stratili! Podporuje Gyro osi funkcia a duálny motory dvakrát šok funkciu. Nie je potrebné inštalovať žiadne ovládače, môže použiť po pripojení kód zápas.

Silný Kapacita Batérie

Vstavané s 380 mAh lítiová batéria, môže byť priebežne používa približne 5 hodín po plnom nabití (čas nabíjania je 2 3 hodín)

Pohodlné Controller Design

Elegantný dizajn kontrolóra je ergonomicky navrhnutý tak, aby veľmi pohodlné pocit! Najdôležitejšia vec je, aby sa zmestili na strane tvar mnoho kupujúcich, a naďalej používať bez toho unavený!

Podpora Bluetooth Pripojenie

Bluetooth V3.0 bezdrôtové pripojenie sa používa medzi kontrolórom a konzoly pre stabilné pripojenie, nízke rušenie a jednoduchú manipuláciu.Počítač aj Spínač, môže byť pripojený。 Noice:To môže byť inovovaný aktualizácia softvéru prostredníctvom pripojenia k PC.

10 Metrov Vzdialenosť

Tento ovládač je možné pripojiť bezdrôtové funkcie, na vzdialenosť do 10 metrov. Ergonomický dizajn a ľahké konštrukcie, aby to pohodlné aj na dlhých hodín nepretržitého hrania.

Obojsmerné Pripojenie

Tento ovládač používa dva spôsoby pripojenia, jeden je pripojený cez Bluetooth a ostatné je pripojený pomocou dátového kábla.

Poznámka

Až štyri bezdrôtové Pro radiče pre Prepínač môže byť pripojený k Prepínanie konzoly súčasne.

LED Indikácia Pokyny

1: Štyri Led diódy blikajú rýchlo v kruhu: regulátor je v kóde párovanie a pripojenie späť štátu. 2: LED rýchlo bliká v pripojenom stave: regulátor je nízky stav batérie. 3: jeden indikátor LED svieti jasné: regulátor je pripojený ku konzole správne. 4: Nízke napätie indikácia: Keď radič napätie batérie je nižšia ako 3.6 V, indikátor bliká rýchlo pre nízke napätie alarm, keď regulátor napätie batérie je nižšia ako 3,5 V, regulátor vypne a nedá sa zapnúť. 5: Plnenie indikácia: LED indikátor pomaly bliká počas nabíjania; vypne po plnom nabití

Ako sa Pripojiť

1.Ako je znázornené. 2.Stlačte a podržte Y+HOME kombináciu klávesov na 3 sekundy premeniť na rukoväť.Štyri Led diódy pod HOME tlačidlo štart bliká rýchlo cyklu.Rukoväť prejde do párovacieho režimu. Po 5 sekundách rukoväť je úspešne spárované s hostiteľa.Jeden LED svieti) a potom stlačte tlačidlo.

Zoznam Balíkov

1* Gamepad 1* Nabíjací kábel (1 m) 2* Čierne Silikónové thumstick spp 2* Multicolor Silikónové thumstick spp

FAQ

Riešenie spoločných otázok kupujúcich!

Q:Prečo nie je možné rukoväť byť pripojený na radič pre nintendo Prepínač?

A:Prosím, nie dlhé stlačte tlačidlo home a Y tlačidlá,keď Indikátor bliká,prosím, uvoľnite prst a čaká na pripojenie.

Dobrá Kvalita a Dobré Služby

Milí priatelia! Ďakujem vám veľmi pekne za návštevu nášho obchodu. Vzhľadom na súčasné meškanie v globálnej expresné doručenie, že nie je možné dodať v požadovanom čase. Aktuálny čas doručenia je o 35-90 dní. Aby nedošlo k odkladu doručenie vašich zásielok na dlhú dobu, odporúčame vám vybrať www.everel.sk Štandardná Doprava. Väčšina krajín je možné dodať v 7-25 dní! V blížiace sa 10. výročie 328 www.everel.sk, mnohí obchodníci sa nahromadí veľa a fyzický sklad je nedostatočný počet a nie je možné doručiť normálne. ÚDAJE ŽABA, aby ste mohli prijímať balíky rýchlejšie, dôrazne odporúčame, aby ste si vybrať www.everel.sk Štandardná Doprava! !! Rýchle náhrady budú mať ak platformy sľúbil, expedičné lehoty! !! Vyberte si www.everel.sk Štandardná Doprava, si môžete vychutnať výhody: Iba naše výrobky nosiť bez Návratu logo, a týchto osem krajín sa môžu využiť bezplatné náhrady za žiadny dôvod.

Premium Tvrdeného Skla Screen Protector Pre Nintendo Prepínač

S dovážané materiály, sklo má vysokú rovinnosti a dobrú priepustnosť svetla!9H vysokú tvrdosť môže účinne odolávať poškriabaniu spôsobené ostré predmety na obrazovke trenie povrchu! Lepší pocit, než pôvodný obrazovke!Dlhý čas používať, oči nie ľahko únave, lepšie chrániť zrak.

 • Typ Rozhrania: Bluetooth
 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Funkcia 5: Pre Nintendo Prepínač Gamepad
 • Vibrácie: Duálne Vibrácie
 • Číslo Modelu: TXF03SWWX15
 • Package: No
 • Funkcia 1: Bezdrôtový Ovládač
 • Názov Značky: ÚDAJE ŽABA
 • Funkcia 2: Herný ovládač pre Nintend Prepínač
 • Kompatibilné 3: Pre Android Smart phone
 • Kompatibilné 2: Pre PC
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Kompatibilné 4: Herný ovládač pre Nintendo Prepínač
 • Druh: Gamepads
 • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
 • Kompatibilné 1: Pre Nintendo Prepínač
 • Funkcia 3: Radič Pre Nintend Prepínač
 • Funkcia 4: Bluetooth Ovládač pre Nintendo Prepínač

1

I buy it to come from Spain and in 3 days and I have not received it it says it is delivered and it's a lie and they don't want to pay me back or give me a solution. I don't buy anything anymore because they cheat.

5

Convenient, does not stink, the buttons are pressed perfectly, connected without problems. Thank you

5

Good quality. But it takes a long time. They said they 'd make up for it with a gift. But nothing.

5

It's much better than what you see in the picture.

5

There were problems with the parcel and that's why the product didn't arrive.