DIY domček pre bábiky Otočiť Music Box Miniatúrne Montáž Súpravy Doll House S Furnitures Dreveného Domu, Hračky pre Deti Darček k Narodeninám

DIY domček pre bábiky Otočiť Music Box Miniatúrne Montáž Súpravy Doll House S Furnitures Dreveného Domu, Hračky pre Deti Darček k Narodeninám

€21.16 €16.92
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: diy domček pre bábiky, diy domček pre bábiky kit miniatúrny, diy electron auta, makarov pištole, kompletné miniatúrny domček pre bábiky, drevené montážne music box, domček pre bábiky hudba, musicale music box, remeslo, doll house provence.

Odrážky:

1、Deti domček pre bábiky: domček pre bábiky je vhodný pre ľudí nad 6 rokov a deti do 6 rokov, ktorí potrebujú pomoc od dospelých. To zvyčajne trvá 1-2 dni zostaviť. To je skvelá príležitosť, aby predveďte sa dokončiť všetky komponenty.

2、Ideálny Darček: perfektné a zmysluplný darček pre vaše dieťa, alebo kamarátkami. Zlepšiť svoju samostatnosť, tvorivosť, príbeh a sociálne zručnosti.

3、Silný Dizajn Prvky: Pestovanie detí praktické schopnosti. To je hračka, ktorá má veľký význam pre deti.

4、Jasnú Víziu, výroby je intuitívne a výroba čas a ťažkosti sú skrátené.Tak dlho, ako budete postupovať podľa krokov, môžete tiež urobiť rovnaký účinok ako na obrázku.

5、Pohodlné Hrať: Podrobné anglický manuál obrázky pre každý krok procesu montáže.

Špecifikácia:

Vrátane všetkých zobrazí nábytok

Veľkosť: o 18* 18* 11.5 cm/7.09*7.09*4.53 palec

Materiál: drevo, tenký papier, živice, plastových, kovových

Manuál: s pokynmi

Potrebné náradie: nožnice, precízne kliešte, skrutkovač, E label

Nie je zahrnuté: murárske náradie, batérie

Balenie Zoznam:

1*DIY Doll House

  • Materiál:
  • Manuál:
  • Číslo Modelu: Simulácia prívesok
  • Veľkosť:
  • Prodct meno:
  • Potrebné náradie: