Čistý Titán Okuliare, Rám Mužov Námestie Okuliare Muž Klasické Optické Predpis Okuliare modré svetlo blokuje magaifier krátkozrakosť

Čistý Titán Okuliare, Rám Mužov Námestie Okuliare Muž Klasické Optické Predpis Okuliare modré svetlo blokuje magaifier krátkozrakosť

€35.77 €32.55
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: toketorism predpísať okuliare, fende okuliare rám, sklo čítať, vz okuliare, veľké rámy mužov, zliatiny okuliare dioptrické mužov, progresívne modré svetlo okuliare, atago, elegantné optického skla a rámu, modrá pokoj okuliare.

titán rám, to je super svetlo. bez objektívu len okolo 10g. ak máte vysoký stupeň tiež nie pocit veľmi ťažké. ale prosím skontrolujte, veľkosť pred uskutočnením objednávky.

C1 sliver

C2 Zlato

C3 čierna

C4 ZBRAŇ

DROPSHIPPING služby:

Naša spoločnosť má stabilné výroby dodávateľského reťazca, a my sme za predpokladu dropshipping služby pre veľmi dlhý čas. Teraz hľadáme ľudí, ktorí majú tieto coditions spolupracovať.

Po prvé, optometrist a ophthalmologists. Boli sme zapojení do on-line optician vlastné služby pre sedem rokov. Môžeme mať najnižšie náklady na hromadnú výrobu. Na očným lekárom môže získať správny predpis pre zákazníkov. Teda, zákazníkov môžete získať dobré produkty s nízka cena. Môžete priamo zdieľať našom obchode odkaz na zákazníkov, alebo môžete tiež použiť naše obrázky vybudovať obchod. Týmto spôsobom, môžete získať príjem navyše pri práci.

Po druhé, ak sú ľudia, ktorí je prvý a spustiť internetový obchod a nechcete investovať príliš veľa, tak môžete využiť naše fotky, a potom, čo ste objednávky, môžete kúpiť od nás a my vám ho poslať na vás a vašich zákazníkov.

3. Ak ste na Internet celebrity, môžete sa obrátiť na nás a pomôžte nám spropagovať naše produkty. Vieme vám ponúknuť provízie na základe obratu. Máme veľa dobrých produktov a nové okuliare remeselného spracovania a materiálov. Napríklad, tretej generácie masívneho dreva plavidlá, masívneho dreva slnečné okuliare, polarizované krátkozrakosť, slnečné okuliare, rohy krátkozrakosť, okuliare, okuliare na čítanie, titán rám business okuliare a denim materiál okuliare. Mnoho originálnych procesy sú patentované.

Tak dlho, ako budete mať jeden z vyššie uvedených podmienok, je ľahké prinesie vám zisk. Sledujte nás a zamerať sa na nové bohatstvo.

Http: www.shinueyewear.com

Čo'app: +8618058868135

Vďaka za nákup ZHANZHAO (vrátane produktov značky SHINU, MEDELONG, KUDEE a UOOUOO). Dúfam, že budete spokojní s našimi výrobkami a služby. Prosím, buďte taký láskavý, vedieť, že budete potrebovať asi týždeň, aby sa adaptovať na nové okuliare bez ohľadu na to, to je čítanie okuliare alebo krátkozrakosť, okuliare, Single-vízia alebo progresívna multifokálna šošovka. Je normálne cítiť trochu nepríjemné pocity, keď sa budete nosiť ju na začiatku. Ak sa stále cíti nepríjemne po jednom týždni, prosím, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis. Prosím, povedzte nám viac detailov, rovnako ako si môžete, aby sme mohli poskytnúť vám najlepší a správne riešenie v čase. Tak či tak, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomôžu zlepšiť vaše korekciu zraku ako spoľahlivý Čínskej značky predaj po celom svete.

SHINU ZNAČKY PRÍBEH

SHINU: malé a krásne Čínske okuliare značky.

SHINU Čínštine znamená visual otroctva, tak SHINU má vždy bol spáchaný na výrobu a prispôsobenie optické sklá súvisiace s víziou. Boli sme prvýkrát zaregistrované v Číne v roku 2015 a registrované v USA, UK, Nemecko, Rusko a Brazília v roku 2016. Dúfame, že viac Boha (kupujúcich) môže podporiť nás a dajte nám možnosť poskytnúť lepšie produkty a služby.

Od založenia SHINU, vždy sme trvali na kvalitu a servis. Našim hlavným produktom je optická funkcia okuliare, ktoré je takmer cenu jednu desatinu z kamenného obchodu, ale zachováva rovnakú kvalitu a servis. Takže v posledných štyroch rokoch, náš predaj rastie, ale stále nie je veľký zisk. Spokojnosť zákazníka a uznanie produktov a služieb je naším cieľom.

  • Pohlavie: MUŽI
  • Šošovky Materiál: CR-39
  • Názov Značky: SHINU
  • Číslo Modelu: TI030
  • Materiál Rámu: Titán

5

The seller is very good?This is not useful yet?The packaging should be good

5

The delivery speed is very fast, the packaging is very careful, and I am very satisfied with a shopping.

5

All fine. Fast delivery ( 20 days in Brazil ) . All good in package ( plastic bag + hard case + box + cleaning cloth ) . Glasses + lens perfect. Store very well organized, and easy to send prescription information. Recommend for sure.