Molekulárnej Kuchyne Pena Stroj Kuchár Dodávky Molekulárnej Gurmán Nástroje Pena Generátor

Molekulárnej Kuchyne Pena Stroj Kuchár Dodávky Molekulárnej Gurmán Nástroje Pena Generátor

€188.02
Dostupnosť
Skladom

Obľúbený produkt
  • Štítky: pena stroj strany bazén, sr2ez, deegrol, model molekulovej, dlho stierky, mačky mokré, tuk magnet, amd baník, 3v dc led, sullen.

Vezmite prosím na vedomie, ako je uvedené nižšie

1. Kupujúci by mal skontrolovať balík/tovar starostlivo pred podpísaním prevzatia tovaru.

2. Ak existuje akékoľvek škody,kontaktujte prosím váš miestny alebo DHL.UPS.FEDEX.TNT.EMS požiadať sťažností a reklamácií alebo kontaktujte sa s nami do 24 hodín.

3. S cieľom chrániť vaše položky a vyhnúť sa akejkoľvek škody z prepravného procesu,keď dostanete balík,mali by ste si prezrieť položky,ak je všetko ok,a potom sa môžete zaregistrovať. Ak zistíte, že stroj je akýkoľvek poškodený,nemusíte sa prihlásiť a sťažnosť proti miestnej lodnej dopravy;Potom si fotografie za poškodený stroj a balení,ihneď odoslať správu na nás,pomôžeme vám vyriešiť problémy.

Platba & Shipmen

1. Všetky položky, ktoré budú odoslané do 3-7 pracovných dní po prijatí platby(okrem soboty a nedele).

2. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu, potrebujeme vaše právo telefónne číslo . uistite sa, že položky sa dostať k vám.Ak si želáte zmeniť adresu doručenia,prosím, všimnite si, že na základe objednávky, alebo nás kontaktujte.

3. Položka umiestnenie je v Číne.Budeme loď položka na celom Svete,loď položka DHL. UPS. FEDEX. TNT.EMS. ARAMEX, alebo Letecky .

4. Služby Tranzitný Čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitné časy sa môžu líšiť v závislosti,ako napríklad hot predaj sezóny a zlé počasie,dodacia lehota bude trochu dlhšie.Najmä počas prázdnin.

5. Ak je položka nedorazí do 60 dní.Prosím, kontaktujte nás na raz.Budeme sledovať zásielky a odpovedať vám čo najskôr.Naším cieľom je costomer spokojnosť.

6. Vezmite prosím na vedomie, že medzinárodnej prepravy zvyčajne trvať dlhšie, ako je tuzemsko,ako je to na základe prepravných služieb a zvyky.

O dane a Príplatok

1. Kupujúci zaplatiť dane colný/výkon.

2. Cena nie je vrátane akejkoľvek povinnosti alebo colné daň,sme nie je zodpovedná za to.Mohli by ste sa obrátiť na miestny colný úrad, koľko to bude.

3. Ak vaša oblasť je vzdialenej oblasti, budete musieť pridať samostatný poplatok.

Spätná väzba

  • Názov Značky: LANBOSI
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ROHS